Septembris toimub taas menukas suuhoolduskonverents

0 august 14, 2024

14.08.2024.

Lääne-Tallinna Keskhaigla ja Tervisekassa koostöös toimub teist aastat järjest konverents “Suuhooldus hoolekandeasutustes”, mis annab tervishoiu- ja hoolekandeasutuste töötajatele teavet ja praktilist õpetust, kuidas hoolt kanda suure hooldusvajadusega inimese suuhügieeni eest, kellel ei ole võimalik oma seisundi tõttu ise hambaid pesta.

Konverentsile on oodatud ennekõike hooldustöötajad, kuid innustame ka juhte ning spetsialiste osa võtma, et saadud teadmisi ja oskusi hiljem oma asutusse tagasi viia.

Konverentsil osaledes on võimalus kohtuda kolleegidega teistest asutustest ja kuulata eksperte suuhoolduse valdkonnas. Lisaks loengutele ja diskussioonidele saavad kõik osalejad kätt harjutada töötubades, täiustades oma seniseid oskusi ja teadmisi.

Konverents toimub 20. septembril Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis (Kännu 67, Tallinn).

Konverentsil osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerimine hiljemalt 13. septembriks. Registreerimiseks palume täita elektroonse registreerimisvormi SIIN.

Täiendav info: koolitus@keskhaigla.ee