LTKH nõukogu kinnitas haigla struktuurimuudatuse

0 mai 22, 2024

22.05.2024.

Eile, 21. mail toimunud koosolekul kinnitas Lääne-Tallinna Keskhaigla nõukogu haigla struktuurimuudatuse, mille kohaselt jätkab haigla juhtkond kolmeliikmelises koosseisus, kuhu kuulub juhatuse esimees, ravijuht ja õendusjuht.

Struktuuri muutmine oli päevakorral seoses juhatuse liikme-haldusjuhi Ahto Kalevi töölt lahkumisega omal soovil maikuu algul. Eilsel koosolekul otsustas nõukogu, et LTKH juhtkond jääb edasi tegutsema kolmeliikmelisena.

Haldusjuhina töötanud Ahto Kalevi ametiajal valmisid mitmed haigla jaoks väga olulised projektid, näiteks Mustamäe ja Põhja-Tallinna tervisekeskuste uued hooned, Merimetsa meditsiinilinnaku galerii, isolatsioonipalatid ja mitmete osakondade renoveerimised.

„Siin töötatud ajale tagasi vaadates on suur tänutunne, et oleme ühiselt saanud lõpule viia mitmeid suuri ja tähendusrikkaid projekte, mis arendavad haiglat edasi ning loovad paremad tingimused nii patsientide raviks kui ka haiglapersonali tööks. Tänan kolleege tulemusliku ja pikaajalise koostöö eest,“ ütles Ahto Kalev.

Konkurss haldusteenistuse juhi leidmiseks on käimas, ametikohale saab kandideerimisavaldusi saata kuni 30. maini. Vt töökuulutust siit.

Haigla uuenenud struktuuriga saate tutvuda siin.