Otsing

HAMBARAVIKLIINIK

VASTUVÕTULE REGISTREERIMINE JA INFO

telefonil 609 0333 E-R kell 07:30-18:00
Küsimused, ettepanekud ja tänusõnad on oodatud hambaravi@keskhaigla.ee

 
 

 

VASTUVÕTU TÜHISTAMINE

telefonil 609 0333 E-R kell 07:30–18:00 või tyhistamine@keskhaigla.ee
E-kirja teel vastuvõtuaega tühistades pange kindlasti kirja oma isikukood, nimi ja perekonnanimi ning vastuvõtu kuupäev.

 

VASTUVÕTT HAMBAVALUGA

Täpsema info saamiseks või aja broneerimiseks helistage 609 0333.

 

 

HAMBARAVIKABINETTIDE ASUKOHAD


TÄISKASVANUTE HAMBARAVIHÜVITIS

Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliinikus hüvitab Eesti Haigekassa ravikindlustatud täiskasvanutele hambaravi 40 eurot aastas. Rasedatele, alla 1-aastaste laste emadele, eakatele, pensionäridele ja osalise või puuduva töövõimega inimesele hüvitatakse hambaravi 85 eurot aastas. Täpsemate tingimuste kohta saate lugeda Eesti Haigekassa kodulehelt.

 

PROTEESIHÜVITIS

Olles Eesti Haigekassa lepingupartner, kehtib Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliinikus hambaproteeside hüvitis (260 eurot kolmeks aastaks). Täpsemat infot leiate Eesti Haigekassa kodulehelt.

 

ELUPUHUNE HAMBARAVI

Lääne-Tallinna Keskhaigla hambaravikliinik osutab tasuta hambaraviteenust, kui patsient on saanud eriarstilt või perearstilt õiguse elupuhuseks tasuta hambaraviks. Elupuhune hambaravi on mõeldud sügava füüsilise ja/või vaimse puudega inimestele. Täpsemad tingimused elupuhuse hambaravi saamiseks on kehtestanud Eesti Haigekassa, selle kohta saab täpsemalt lugeda Eesti Haigekassa kodulehelt.

 

MEDICREDIT TERVISELAEN

Pakume koostöös MediCredit OÜ-ga võimalust tasuda oma hambaravikulude eest osadena. Rohkem infot leiate veebilehelt www.medicredit.ee.

 

 HAMMASTE PANORAAMRÖNTGEN

Panoraamröntgen võimaldab arstil haigust täpsemalt diagnoosida ning lihtsustab edasise ravi määramist.KORDUMA KIPPUVAD KÜSIMUSED

Siit leiate vastused enamlevinud küsimustele, mis võivad patsientidel seoses hambaraviga tekkida.JUHENDID PATSIENDILE

Siit leiate juhendid ja nõuanded hambaproteeside kasutamise kohta ning soovitused, kuidas käituda pärast hamba eemaldamist.EESTI HAIGEKASSA POOLT TASUSTATUD HAMBARAVITEENUSED

Siit leiate infot Eesti Haigekassa poolt hüvitatavate teenuste kohta meie hambaravikliinikus.

 

HINNAKIRI


 

Hambaravikliiniku
juhataja

Juhataja

Dr Krista Vapper
krista.vapper@keskhaigla.ee

Hambaravikliiniku
õendusjuht

Õendusjuht

Eve Laasner

eve.laasner@keskhaigla.ee