Tänuüritusel tunnustati LTKH õendusvaldkonna silmapaistvaid kolleege

0 mai 13, 2024

10.05.2024.

Rahvusvahelise õdede päeva raames toimus neljapäeval, 9. mail Lääne-Tallinna Keskhaigla õendus- ja hooldusvaldkonna silmapaistvatele töötajatele tänuüritus, kus tunnustati neid, kes on eriliselt kaasa aidanud oma kutseala ja Lääne-Tallinna Keskhaigla arengule.

Tänuüritus kandis nime “Südamega tehtud töö” ja toimus Solarise keskuse Apollo kinos.

“Tänased siinviibijad on silma paistnud erinevates valdkondades: kes on olnud oma kutseala hea arendaja, kes on olnud suurepärane juht, kes on olnud hea õpetaja või koolitaja, kes on toonud uusi mõtteid ja inspiratsiooni. Aga üks, mis teid kõiki ühendab, on see, et teete oma tööd südamega. Tänu teie tööle on patsientidel meie juures hea olla. Kogu Lääne-Tallinna Keskhaigla nimel tänan teid selle eest,” ütles haigla juhatuse liige-õendusjuht Aleksei Gaidajenko oma tervituskõnes.

Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees dr Arkadi Popov lisas: “Arvestades tänase ürituse motot “Südamega tehtud töö”, soovin, et igaühel teie seast leiduks südames alati pisut ruumi meie patsientidele ja meie kolleegidele. Soovin teile edu teie keerulises töös ja et teie südames olevad patsiendid ja kolleegid tooksid teie töösse palju rõõmu,” ütles dr Popov.

Silmapaistvate töötajate tunnustamine viidi läbi viies kategoorias.

• Kutseala arendaja ehk “Värske õhu tooja” – Natalie Okbani (insuldiosakond)
  • Kutseala hea juht ehk “Muutuste mootor” – Natalja Kalinina (sisehaiguste keskus)
  • Kutseala hea õpetaja ehk “Tulevikumeistrite koolitaja” – Svetlana Guštšenko (III õendusabiosakond)
  • Kutseala hea koolitaja ehk “Tarkuselind” – Lii Luhaäär (II anestesioloogiaosakond)
  • Noorkolleeg ehk “Horisondi avardaja” – Villu Vaikre (radioloogiakeskus)
  • Palju õnne kõikidele õendus- ja hooldustöötajatele õdede päeva puhul!